Fout in de geregionaliseerde methaan-emissies door fermentatie bij melkvee voor het jaar 2022 Voor het jaar 2022 worden de CH4-emissies als gevolg van pensfermentatie bij melkvee abusievelijk ruimtelijk verdeeld over Nederland als geheel.
Uitstoot broeikasgassen 9 procent lager in 2022 De uitstoot van broeikasgassen was 9 procent lager in 2022 dan in 2021. Dat komt vooral doordat er minder aardgas is verbruikt door de industrie, gebouwde omgeving en landbouw.
Maand- en kwartaalraming broeikasgasemissies conform IPCC Het CBS Centraal Bureau voor de Statistiek (Centraal Bureau voor de Statistiek) heeft op verzoek van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat een studie uitgevoerd om te onderzoeken of het m